KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13407194
nr 1340 7194
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Signerad i plåten. Motivet: 11x16cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:26:57
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson